Dokin - autoplachty - reklamní potisk - haly - stánky

Podnásepní 450/1a, 602 00 Brno, tel.: 608 306 415, 774 858 928, e-mail: dokin@dokin-cz.cz


Reklama

Potisk plachet, polep spoilerů, firemní označení, velkoplošné nápisy, polep karoserií, reklamní panely, velkoformátový tisk na autoplachty
Materiál na výrobu autoplachet se úspěšně používá i na transparenty. Kvalita materiálu je dána extremními podmínkami, kterým jsou autoplachty vystaveny po celý rok a na které jsou konstruovány. Životnost autoplachty je kolem 5 let, v případě transparentu je životnost mnohem delší, protože není vystaven takovému namáhání jako autoplachta.

Základní nabídku tvoří čtyři druhy materiálu:

  • lakovaný.........170 Kč/m2
  • matný............140 Kč/m2
  • síťovina.........180 Kč/m2
  • neprůsvitný......210 Kč/m2
     
Lakovaný - nejvhodnější materiál pro aplikaci potisku barvami, nebo samolepícími fóliemi. Lakovaná vrstva zajišťuje pěkný vzhled transparentu a motivu. V případě samolepících fólií i lepší přilnavost.
Matný - vhodný pro použití na transparenty, které jsou vzdáleny od pozorovatele. Samolepící fólie lze uplatnit jen pro krátkodobé použití.
Síťovina - najde uplatnění v místech, kde je potřeba zajistit vzdušnost nebo částečnou průhlednost.
Neprůsvitný - uplatňuje se u transparentů s oboustranným potiskem. Speciální střední vrstva zabraňuje prolínání potisknutých stran. Povrchovou úpravou se podobá matnému materiálu.

VÝPOČET TRANSPARENTU
(výška + 0.10)
x
(šířka + 0.15)
=
cena včetně olemování a kroužků, bez DPHProvozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporučujeme: www.autojeraby-dasek.cz -  zahradnické práce -  Ubytování Dobruška -  Zábavná pyrotechnika -  www.kamenictvi-ul.cz -  dřevostavby, dřevěné domy -  ,manduca,Kojící polštáře,Truhlářství